محل تبلیغات شما

پایگاه اطلاع رسانی مرانک خبربه نقل از المسیره، یحیی سریع سخنگوی نیرو‌های مسلح یمن از عملیات پیروزمندانه نصر من الله» در محور نجران خبر داد و گفت: عملیات نصر من الله در نجران را انجام دادیم و تعدادی از نظامیان سعودی را به اسارت درآوردیم.

وی افزود: عملیات نظامی نصر من الله» یکی از بزرگترین عملیات‌های نظامی از آغاز جنگ، ضد سعودی‌ها محسوب می‌شود. در جریان این عملیات سه تیپ دشمن به طور کامل نابود شد و مقادیر زیادی سلاح و مهمات از دشمن به غنیمت گرفته شد.

سخنگوی نیرو‌های مسلح یمن اعلام کرد: پس از به اسارت درآمدن شمار زیادی از نیرو‌های دشمن، نیرو‌های ما در راستای تامین امنیت و حفاظت اسیران از حملات دشمن اقدام کردند، زیرا دشمن به دنبال هدف قرار دادن آن‌ها بود. ما به خانواده‌های اسیران دشمن اطمینان می‌دهیم که ما اقدامات لازم را برای حمایت از آن‌ها به عمل خواهیم آورد.

یحیی سریع تاکید کرد: نیرو‌های ویژه ما در راستای حمایت و پشتیبانی در محور نجران مشارکت کردند.

سخنگوی نیرو‌های مسلح یمن بیان کرد: طی روز‌های آتی جزییات بیشتری از عملیات نصر من الله و مراحل آن اعلام خواهیم کرد.

وی افزود: در جریان عملیات مذکور در محور نجران صد‌ها کیلومتر به کنترل نیرو‌های ما درآمده است. هزاران نفر از نیرو‌های دشمن به اسارت درآمده اند که بیشتر آن‌ها خائنان، فریب خوردگان هستند و شمار زیادی هم کشته و زخمی شده اند. در میان اسیران، شمار زیادی از فرماندهان، افسران و نظامیان ارتش عربستان به چشم می‌خورند.

سخنگوی نیرو‌های مسلح یمن بیان کرد: یگان موشکی و پهپادی، پدافند هوایی و تیپ‌های پیاده در این عملیات شرکت کرده اند. سه تیپ نظامی از نیرو‌های دشمن به طور کامل منهدم شده و صد‌ها خودرو نظامی و زرهی در جریان عملیات بزرگ در محور نجران به غنیمت گرفته شده است.

در بیانیه‌ای که یحیی سریع قرائت کرد، آمده است: با گذشت ۷۲ ساعت فقط از شروع عملیات نیرو‌های ما اقدام به محاصره دشمن به شکل کامل کردند که شامل سه تیپ نظامی از خائنان، فریب خوردگان و ارتش عربستان بودند که نابود شدند و درهم شکستند و به طور کامل به اسارت درآمدند. با اسیران مطابق اصول دینی و ارزش‌های یمنی و اخلاق بشری رفتار شده است. اسیران از حملات دشمن حفظ شده اند و با آن‌ها به شکل انسانی رفتار خواهد شد تا مبادله اسیران با دشمن انجام شود.

«سردار شکارچی» سخنگوی ارشد نیروهای مسلح. @maranaknews

دیدار عمومی دانشجویان ودانش آموزان با رهبر انقلاب

مادر شهید سید محسن باقری به دیار باقی شتافت

نیرو‌های ,دشمن ,عملیات ,نظامی ,اسیران ,نجران ,دشمن به ,نیرو‌های مسلح ,محور نجران ,سخنگوی نیرو‌های ,مسلح یمن

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها